- 16 grudnia 2024
Zimowa wycieczka klas 1-4 (12 grudnia 2024)
12 grudnia uczniowie klas I-IV udali się na wycieczkę do Opola. Pierwszym punktem programu był Teatr Lalki i Aktora. Dzieci obejrzały przedstawienie pt. „Prastare opowieści”, opowiadające o problemach współczesnego świata. Spektakl miał na celu zapoznanie najmłodszych z kodeksem moralnym, który wyznacza dobro i zło, a także przedstawia wzorce i antywzorce postępowania. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami odwiedzili opolski jarmark bożonarodzeniowy. Dzieci zobaczyły piękne dekoracje i kupiły słodkie upominki. Po zimowym spacerze wszyscy posilili się w restauracji McDonald’s i z doskonałymi humorami oraz wspaniałymi wspomnieniami wrócili do Włodar.
Weronika Żurańska