Aktualności

Zakończenie roku katechetycznego w Przedszkolu

19 czerwca 2023 roku w naszym Przedszkolu we Włodarach odbyło się zakończenie roku katechetycznego. Pani Joasia Woźny przez cały rok szkolny pracowała z dziećmi na przedszkolnej katechezie. Nasze przedszkolaki uczyły się modlitw, piosenek oraz poznawały naukę Pana Jezusa.

Wydarzenie to było wyjątkowe, ponieważ w tym dniu nasze dzieciaczki odwiedził ksiądz Tadeusz Młot. Przekonał się, jak dzieci śpiewają i modlą się. Wręczył każdemu z nich dyplomy ukończenia katechezy przedszkolnej i… słodkie niespodzianki. Pani Joasia także obdarowała dzieciaki prezentami.

Ksiądz Tadeusz Młot podziękował pani Joannie Woźny za całoroczną pracę z przedszkolakami na katechezie. Uroczyście wręczył Jej specjalne podziękowanie. Świadkiem tych wszystkich wydarzeń była pani dyrektor, Danuta Babicz.

Gratulujemy najmłodszym ukończenia roku katechetycznego w naszym Przedszkolu!

Skip to content