Aktualności

XXXI Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej w Korfantowie

W dniu 27 kwietnia 2023 roku uczennice z naszej szkoły uczestniczyły w XXXI Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Korfantowie. Magdalena Lipka debiutowała z piosenką pt. “Dziękuję mamo, dziękuję tato”, Liliana Winkler zaprezentowała utwór pt. “Kolorowy wiatr”, Lena Gajewska wykonała “Płonącą stodołę” z repertuaru Czesława Niemena, a Julia Knapek zaśpiewała “Naprawię świat”. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem – uczestniczyło w nim około 100 wokalistów. Tym razem nie udało się naszym uczennicom stanąć na podium, ale możemy być z nich bardzo dumni, ponieważ zaprezentowały bardzo wysoki poziom, pokazały swoje zdolności wokalne i aktorskie, pokonały tremę i stres, a przede wszystkim świetnie się bawiły. Gratulujemy! 🎶🎵

Weronika Żurańska

Skip to content