XIII Gminny Konkurs Matematyczny- 31 maja 2023 roku

31 maja 2023 roku w Szkole Podstawowej we Włodarach odbył się XIII Gminny Konkurs Matematyczny klas III Szkół Podstawowych. Każda ze szkół wyłoniła w eliminacjach wewnętrznych  po dwóch uczniów z klasy. W tym roku nasi matematycy zmagali się z 16 niełatwymi zadaniami tekstowymi. Jury składające się z nauczycieli biorących udział w konkursie wyłoniło najlepszych matematyków.

Laureaci:

I miejsce:

Julia Ważna,  ZSP w Ścinawie Małej

 ex aequo

Wojciech Misiura,  ZSP w Korfantowie

II miejsce:

Ksawery Malinowski, ZSP w Korfantowie

III miejsce:

Krzysztof Kurianowicz, ZSP w Ścinawie Małej.

Zwycięzcy oraz pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy i atrakcyjne nagrody ufundowane przez Patronów Konkursu: Burmistrza Korfantowa  Janusza Wójcika i Preseza Fundacji „Dla Przyszłości” we Włodarach, Tadeusza Rzepskiego.

Koordynatorem konkursu była Danuta Zgajewska.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Danuta Zgajewska

Kliknij poniżej, aby zobaczyć Regulamin Konkursu:

Zapraszamy do galerii zdjęć:

Skip to content