- 20 maja 2026
Wycieczka do Opola- 8 maja 2026
8 maja uczniowie klas 1–4 wybrali się na wycieczkę do Opola.
Pierwszym punktem wyjazdu była wizyta w Teatrze Aktora i Lalki, gdzie dzieci obejrzały spektakl „Dzieci z Bullerbyn” na podstawie powieści Astrid Lindgren. Starsi uczniowie mieli okazję przypomnieć sobie losy bohaterów lektury, natomiast młodsi poznali pełną ciepła
i humoru historię mieszkańców Bullerbyn. Wszyscy z dużym zainteresowaniem śledzili występy aktorów i z uwagą oglądali spektakl.
Następnie uczniowie udali się do Parku Rozrywki „Odskocznia”, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji. Dzieci mogły aktywnie spędzić czas, bawiąc się i korzystając
z przygotowanych stref zabawy. Radości, śmiechu i energicznych harców nie było końca.
Ostatnim punktem wycieczki był wspólny posiłek w restauracji McDonald’s, który był okazją do odpoczynku i rozmów po pełnym wrażeń dniu.
Wszyscy uczestnicy wrócili do domu zadowoleni, pełni radości i niezapomnianych wspomnień.
Zachęcamy do obejrzenia pełniej fotorelacji 
Agnieszka Syposz