- 3 czerwca 2026
Wycieczka do Krakowa
Uczniowie klas V i VIII w dniach 18-19 maja brali udział w wycieczce do Krakowa. Program był bardzo bogaty. W pierwszym dniu zwiedziliśmy Kościół Mariacki z ołtarzem Wita Stwosza, Wawel z grobami królów polskich, dzwon Zygmunta oraz Sukiennice. Drugiego dnia odwiedziliśmy Muzeum Narodowe z kolekcją dzieł malarskich XIX wieku. Wizytę w Krakowie zakończyliśmy świetną zabawą w nowoczesnym centrum rozrywki Tomorrowland. Powróciliśmy zmęczeni, ale pełni wrażeń.
Małgorzata Wilk