Aktualności

Warsztaty językowe z Supereule (Supersową)

W poniedziałek (12 czerwca) odbyły się w naszej szkole „Warsztaty językowe z Supereule (Supersową)” , które miały na celu promocję platformy edukacyjnej mniejszości niemieckiej w Polsce supereule.pl wśród uczniów, nauczycieli i rodziców. Uczniowie klas IV- VI pracowali nad lapbookiem, wykonując różnorodne zadania. Dzieci poznały zespół sów, które składały się z SUPEREULE, RECHTSEULE, ELTERN-SCHÜLER-EULE oraz LEHREREULE. Na warsztatach nie było czasu na nudę 😉 wszyscy aktywnie ćwiczyli język niemiecki. Każdy uczestnik otrzymał torbę i przybór szkolny z logo Supereule oraz czapkę z daszkiem.

Projekt jest finansowany przez Federalne Ministerstwo Spraw Zagranicznych Republiki Federalnej Niemiec za pośrednictwem ifa (Institut für Auslandsbeziehungen) – Instytutu ds. zagranicznych stosunków kulturalnych.

Melita Cichoń

Skip to content