Aktualności

Nagroda za "TALENCIAKI"

Od września do listopada 2022 roku braliśmy udział w ogólnopolskiej akcji „Szkoły Pełne Talentów”. Zbieraliśmy „TALENCIAKI”, aby zyskać nowe wyposażenie.

Dzięki wsparciu naszych Rodziców i Przyjaciół Zespołu, udało się nam nazbierać 750 „TALENCIAKÓW”! To bardzo dużo- biorąc pod uwagę fakt, że nasza szkoła jest niewielka. Niestety akcja „Szkoły Pełne Talentów” nie uwzględniała tego, że mniejsze szkoły mają niewielkie szanse na bardziej wartościowe nagrody z katalogu ze względu na ilość uczniów. Jesteśmy dumni z naszego wyniku, ponieważ w przeliczeniu na jednego ucznia w szkole przypada około 12 „TALENCIAKÓW”!

16 maja 2023 roku otrzymaliśmy naszą nagrodę: pudełko z instrumentami muzycznymi. Będą one wykorzystywane na zajęciach muzycznych w naszym Zespole.

Dziękujemy wszystkim, którzy zbierali dla nas „TALENCIAKI”!

Skip to content