Pierwszy tydzień czerwca w świetlicy szkolnej dobiegł końca!
Choć był krótki, okazał się niezwykle intensywny i pełen ciekawych wydarzeń
Dzieci świętowały Dzień Dziecka, uczyły się poprzez zabawę, a także przypominały sobie zasady dobrego zachowania z okazji Dnia Savoir-Vivre, który obchodzimy 3 czerwca.
Podczas zajęć uczestnicy wysłuchali interesującej prelekcji i aktywnie brali udział w rozmowach oraz przygotowanych aktywnościach. Ten krótki tydzień był doskonałą okazją do nauki, wspólnego świętowania i dobrej zabawy.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszych świetlicowych wydarzeń!
Kamila Krzywicka
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Jeśli będziesz nadal korzystać z tej witryny, założymy, że jesteś z niej zadowolony.