Aktualności

Ostatnia wycieczka w roku szkolnym 2022/2023

W środę 21 czerwca uczniowie klas 4-8 wzięli udział w ostatniej już w tym roku szkolnym wycieczce do Mańkowic, nad staw Państwa Mariowskich.

Żwawo, z uśmiechem na twarzy, schłodzeni nieco letnim deszczykiem dotarliśmy na miejsce. Tam czekała już na nas Pani Jadwiga Mariowska.  Serdeczność właścicielki i jej optymizm szybko rozgonił czarne chmury nad nami. Wszyscy zasiedliśmy wokół przygotowanego ogniska. Chętni piekli kiełbaski, słuchali muzyki bądź rozmawiali podziwiając piękno tamtejszej okolicy. Po spożytym posiłku Pani Jadwiga zaprosiła nas na rejs rowerkami wodnymi.     Radość dzieci była nieoceniona. Wśród wód i w blasku słońca wyłoniły się piękne łabędzie, które pływały razem z nami. Piękny dzień jednak dobiegł końca. Wszyscy wyczerpani, ale szczęśliwi powrócili do szkoły. Państwu Mariowskim serdecznie dziękujemy za gościnę.

Agnieszka Syposz

Skip to content