- 19 października 2024
Odwiedziliśmy podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Korfantowie- 18.06.2024
18 czerwca 2024 roku przyjęliśmy zaproszenie pracowników Domu Pomocy Społecznej „Maria” w Korfantowie, by odwiedzić ich podopiecznych. Przyjechaliśmy do DPS z przedstawieniem teatralnym, wierszem i piosenką. Zostaliśmy fantastycznie przyjęci, a występ przed tak znakomitą publicznością, był ogromną przyjemnością. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i za wspaniałą lekcję empatii, bycia razem i życzliwości. A takie słowa o naszych odwiedzinach pojawiły się w mediach społecznościowych DPS: