Aktualności

"Naturalnie Zaangażowani"- pożegnanie z Borami Niemodlińskimi

Podczas dwóch ostatnich wycieczek w ramach projektu ,, Naturalnie Zaangażowani ” przywitał nas całkiem inny, bo zielony i wiosenny las. Były gry terenowe oraz zadania przyrodnicze, które młodym odkrywcom przyniosły wiele radości i nowych przygód. Pożegnaliśmy się pyszną pizzą z ogniska, którą młodzież samodzielnie przygotowała i upiekła. Chociaż leśne wyjazdy już za nami, to jeszcze nie koniec naszej przygody z ekologią. Podsumowaniem jest wykonany przez dzieci i według ich pomysłu, projekt na rzecz przyrody. Przy szkole powstaje zakątek roślin miododajnych, w których swoje miejsce znalazł też domek dla owadów, a także sfera, w której można miło spędzić czas na łonie natury. We wrześniu zwieńczeniem inicjatywy będzie krótka prezentacja całości stworzonej przez uczestników, jak również krótkometrażowy film przygotowany przez profesjonalistów na rzecz promocji leśnego projektu.

Annna Grubiak

Projekt ten realizowany jest  z dotacji programu
Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w
ramach Funduszy EOG (na podstawie umowy dotacyjnej zawartej z Operatorem Projektu Fundacją
Stocznia z siedzibą w Warszawie). Realizatorem projektu jest fundacja Leśna Baza z Niemodlina. 

Wycieczka z 5 kwietnia 2023 roku:

Wycieczka z 15 maja 2023 roku:

Skip to content