Aktualności

Wycieczka do Teatru Lalki i Aktora oraz do ZOO

W czwartek 18 maja uczniowie klas 1-3 udali się na wycieczkę do Opola. Pierwszym punktem programu był “Teatr Lalki i Aktora” gdzie uczniowie obejrzeli spektakl pt. “Ja goryl, Ty człowiek”. Dzieci poznały historę najsłynniejszej na świecie gorylicy Koko, która potrafiła posługiwać się językiem migowym, dzięki czemu umiała wyrażać swoje emocje, potrzeby i uczucia. Spektakl pokazał dzieciom, że niejednokrotnie pomiędzy człowiekiem, a zwierzęciem zachodzą wręcz niesmowiete relacje. Uczniowie z zachwytem oglądali przedstawianie i za plecami nauczycieli szeptali do siebie “Ten goryl, jest chyba prawdziwy” (nie był😁). Następnie nasi wychowankowie zwiedzali opolskie zoo. Dzieci podziwiały przeróżne gatunki zwierząt z różnych zakątków świata. Uczniowie odwiedzili także plac zabaw znajdujący się w pobliżu zoo. Ostatnim puntem programu był posiłek w restauracji McDonalds. Była to zdecydowanie jedna z najlepszych wycieczek w naszej szkole w klasach 1-3!❤️

Weronika Żurańska

Skip to content