- 20 maja 2026
Krótki tydzień świetlicowy
W tym tygodniu (14-15 maja) zajęcia w świetlicy szkolnej były poświęcone Międzynarodowemu Dniu Rodziny, który obchodzimy 15 maja. Dzieci z wielkim zaangażowaniem tworzyły prace plastyczne oraz plakaty, które zdobią Strefę Rodzica. Prelekcje, rozmowy na temat rodziny, wartości, szacunku oraz miłości były doskonałą okazją do refleksji nad tym, jak ważną rolę w życiu każdego człowieka odgrywają najbliżsi.
Podczas zajęć dzieci chętnie dzieliły się opowieściami o swoich rodzinach, wspólnych tradycjach i sposobach spędzania wolnego czasu. Nie zabrakło również zabaw integracyjnych, które uczyły współpracy, empatii i budowania pozytywnych relacji z innymi.
W świetlicy jak zawsze panowała twórcza i radosna atmosfera. Dzieci odrabiały lekcje, rozwijały swoje umiejętności podczas zabaw edukacyjnych oraz uczyły się poprzez doświadczenia. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia, podczas których uczniowie samodzielnie wykonali płyn do baniek mydlanych i z ogromną radością testowali jego działanie.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszych działań.
Kamila Krzywicka