22 maja w Nysie w odbył się powiatowy Konkurs Pięknego Czytania. Brali w nim udział uczniowie z całego powiatu. Naszą szkołę pięknie reprezentował Kuba Bergiel z klasy 8. Dziękujemy i gratulujemy.
Bożena Porąbka
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Jeśli będziesz nadal korzystać z tej witryny, założymy, że jesteś z niej zadowolony.