Aktualności

Muzyczny prezent- koncert "Język światła", Bean-Light z Krakowa

15 czerwca 2023 roku spotkała nas bardzo miła niespodzianka. Wychowankowie Przedszkola i uczniowie szkoły uczestniczyli w koncercie pt. „Język światła”, który zaprezentował zespół „Bean Light” z Krakowa (wokalistka Aleksandra Dudziak). To prezent od rodziców jednej z naszych uczennic, która realizuje obowiązek szkolny w trybie nauczania domowego: Państwa Bruno i Anny Zmarlickich.

Koncert był niecodzienny. Oprócz wysłuchania muzyki i śpiewu w wykonaniu Pani Aleksandry Dudziak,  nasi wychowankowie zdobywali tytuły: zostali mianowani na „trenerów prostego kręgosłupa”, „trenerów uśmiechu”, „trenerów przytulenia”, „trenerów śpiewu”. Przypomnieli sobie, jak ważna jest pewność siebie, uśmiech i więzi międzyludzkie. Poznali instrument muzyczny o nazwie UDU. Zostali aktywnie włączeni w wykonywanie utworów- grali na wysuszonych dyniach ozdobnych oraz na… własnym ciele, które służyło za instrument muzyczny. Pełna ogromnej energii wokalistka Aleksandra Dudziak tak zaktywizowała naszą młodzież, że sala gimnastyczna przepełniona była śpiewem, muzyką i pozytywnymi emocjami.

Jesteśmy wdzięczni Państwu Bruno i Annie Zmarlickim za taki wspaniały prezent, jak również zespołowi „Bean Light” za przybliżenie nam „języka światła”.

Skip to content