Aktualności

Kwiecień, to miesiąc bogaty w wydarzenia. Nasi podopieczni przedszkola i uczniowie już trzeci raz prezentowali swoje talenty recytatorskie. Interpretacje oceniało jury w składzie: Pani Danuta Babicz – dyrektor szkoły, Pani Bożena Porąbka – nauczyciel języka polskiego, Pani Agnieszka Kulpa – sekretarka szkolna oraz Pan Tadeusz Rzepski – prezes Fundacji dla Przyszłości. Młodzi artyści wykazali się talentem, urokiem osobistym i poczuciem humoru.

Oto nagrodzeni laureaci:

Kategoria klasy 1-3

I miejsce –  Amelia Adamczyk i Tymoteusz Milczanowski

II miejsce – Lena Gajewska

III miejsce – Magdalena Lipka, Antoni Paciorek

Wyróżnienia: Karolina Barcik, Michalina Sobiech, Nikolas Praszczyk, Jakub Praszczyk

Kategoria przedszkole:

I miejsce – Iga Rzepska

II miejsce – Zofia Mazanka

Alicja Korzekwa

Skip to content