II Dzień Rodziny- 16 czerwca 2013 roku

W niedzielę 16 czerwca 2013 r. na sali wiejskiej odbyła się uroczystość szkolna z okazji Dnia Rodziny. Na początku imprezy Dyr. Szkoły Tadeusz Rzepski powitał zaproszonych gości:

Burmistrza Zdzisława Martynę, radnych Urszulę Budynek, Jana Dawidowicza i sołtysa Adama Arabczuka oraz wszystkie przybyłe rodziny, uczniów i nauczycieli. W pierwszej części uroczystości uczniowie brali udział w różnych konkurencjach sportowych. W tym roku były również przeprowadzone z wielkim zainteresowaniem potyczki rodzinne. Oczywiście rodzice spisali się na medal, zmagając się w różnych konkurencjach sportowych w pocie czoła, ponieważ pogada dopisała. Były nagrody, niespodzianki i słodkości dla uczniów. Następnie odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Były wiersze, piosenki i tańce. Po części artystycznej, każdy mógł sprawdzić swoje umiejętności taneczne przy muzyce. Był to bardzo udany dzień poprzedzony trudem przygotowań ze strony Dyrektora, uczniów, nauczycieli i rodziców. Wszystkim serdecznie dziękujemy!!!

Danuta Zgajewska

Ze szkolnej kroniki...

Skip to content