Aktualności
„MAMA, TATA- NAJPIĘKNIEJSZE SŁOWA ŚWIATA!”

W naszym Przedszkolu Dzień Mamy (który przypada 26 maja)  i Dzień Taty (23 czerwca) świętujemy razem. 5 maja 2023 roku wychowankowie Przedszkola we Włodarach zaprosili swoich ukochanych Rodziców, aby podziękować im za ich miłość, troskę i obecność.

Z pomocą pań wychowawczyń, przedszkolaki przygotowały program artystyczny. Mamusie i Tatusiowie podziwiali występ, w którym najmłodsze dzieci mierzyły się ze sceną: recytowały do mikrofonu pierwsze wiersze, śpiewały piosenki, odegrały mini-występ kabaretowy oraz zaprezentowały ciekawe układy taneczne.

Na ręce Rodziców złożone zostały serdeczne życzenia i upominki przygotowane przez dzieci.

Po wszystkim, w rewanżu, Rodzice zaprosili swoje pociechy na kiełbaski z grilla i poczęstunek.

To był ciepły, radosny dzień, przepełniony wzruszeniami i serdecznościami.

Skip to content