- 25 maja 2026
🐝🍦☕️ Miniony tydzień (18-22 maja) w świetlicy szkolnej był bardzo pracowity i pełen atrakcji! ☀️
Dzieci świętowały Dzień Pszczoły i pracowały równie pilnie jak nasi mali bohaterowie. Powstawały piękne prace plastyczne, plakaty oraz wyjątkowe dekoracje w naszym świetlicowym ulu. 

Po intensywnej pracy przyszedł czas na chwilę relaksu i dobrej zabawy. 21 maja obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Herbaty, podczas którego dzieci mogły odpocząć przy aromatycznej herbatce. 

A po małym odpoczynku odbyła się prawdziwa lodowa uczta
oraz czas wolny na boisku szkolnym, gdzie nie brakowało uśmiechu i aktywnej zabawy. 

Nie zabrakło również chwili na nadrobienie zaległości i wspólną naukę. 

Na koniec możemy tylko po cichu wyszeptać, że przygotowania do przyszłego tygodnia i wspólnego świętowania z najbliższą osobą szły pełną parą… 

A podpowiedź znajdziecie na ostatnim zdjęciu! 
Kamila Krzywicka